Евгени Андреев от Вълчи дол грабна наградата за най – полезен състезател в Зимния турнир по волейбол

На 20.01.2018 г. се проведе традиционният за Шумен Зимен турнир по мини футбол и волейбол за работници. В турнира проведен в зала Плиска взеха участие 6 отбора: „Райдърс” – гр. Шумен, „Фокс Инвест” – гр. Шумен, отбора на гр. Вълчи дол, два отбора от Община Никола Козлево и „Престиж 2015” – гр. Варна.

С 2-0 гейма Вълчи дол победи „Райдърс” от Шумен и така зае третото място в класирането.

В индивидуалните награди за най-полезен състезател беше награден Евгени Андреев от отборът на град Вълчи дол ,наградата връчи Анета Денева Председател на РС на КНСБ гр. Шумен.

Припомняме, че съвсем скоро през лятото на 2017г. в гр. Варна се проведе волейболен турнир “Морска купа на България”, организиран от Варненския волейболен клуб със съдействие на “Купи в България”. В турнира взе отбора  “Петко Сираков” – гр. Вълчи дол.

1 (1) (Small)

Тогава купата за феърплей грабна отборът на “Петко Сираков” – гр. Вълчи дол.

2 (2) (Small)

В индивидуалните награди за най – заслужилите играчи в турнира, наградата за „Най-млад играч бе присъдена на Младен Златев от “Петко Сираков” гр. Вълчи дол.

3 (1) (Small)

Наградите в турнира бяха връчени лично от Мартин Минчев – мениджър продажби в “Купи в България”.

Страхотната игра, която показва волейболния отбор на Вълчи дол не остава незабелязана в гилдията.