Инж. Жоро Илчев връчи грамотите на талантливите деца в конкурса „Есенен листопад“ /галерия/

Инж. Жоро Илчев връчи грамотите на талантливите деца в конкурса „Есенен листопад“ /галерия/

Красивите багри на есента носят настроние и вдъхновение.

Точно такова вдъхновение донесоха те и на талантливите деца, които взеха участие в ежегодния конкурс „ Есенен листопад“, организиран от ЦПЛР-ОДК гр. Провадия, който се проведе в петък /22-ри ноември/.

Учениците се изявиха в две направления: рисунка и колаж.

Творбите бяха оценени от жури в състав:
Председател: Йордан Христов – уредник в Исторически музей гр. Провадия; художник
Членове бяха Йорданка Валентинова – учител по изобразително изкуство в СУ „ Димитър Благоев“ гр. Провадия и Яница Тунчева – учител по изобразително изкуство в ЦПЛР-ОДК гр. Провадия

Грамотите на участниците бяха връчени лично от кмета на града д.т.н. инж. Жоро Илчев.

Журито единодушно разпредели грамотите както следва:

НАПРАВЛЕНИЕ „РИСУНКА” 1-4 КЛАС

1 място

Адрияна Колева- СУ „Димитър Благоев”
Силвия Николова- СУ „Димитър Благоев”

2 място

Селина Йоздемир- СУ „Димитър Благоев”
Айнар Иванова- ОбУ „Св.Св. Кирил и Методий” с. Блъсково

3 място

Велияна Манолова- СУ „Димитър Благоев”
Дея Славова- СУ „Димитър Благоев”

Грамота за оригинална идея:
Алисия Цветанова и Мелек Антонова- ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” с Градинарово Юлияна Юриева- ОУ „Св. Св. Кирил и Методий” с Градинарово, Георги Георгиев и Тайфун Ахмед- ОУ „Асен Златаров” с. Славейково

5- 7 КЛАС

1 място

Рая Маринова- ОУ „Иван Вазов”
Гюлджан Асенова- ОУ „Васил Левски” с. Бозвелийско

2 място

Натали Балева- ОУ „Иван Вазов”
Веселина Друмева-ОУ „Иван Вазов

3 място

Валентина Христова- ОУ „Иван Вазов”
Ралица Славова- ОУ „Христо Смирненски

8- 12 КЛАС

1място

Бетина Бисерова- ОбУ „Св.Св. Кирил и Методий” с. Блъсково

2 място

Кристина Красьова – ПГХРТ „Цар Симеон Велики”

3 място

Айше Нури – ОбУ „Св.Св. Кирил и Методий” с. Блъсково

НАПРАВЛЕНИЕ „ЕСЕНЕН КОЛАЖ

1-4 КЛАС

1 място

Калоян Иванов- ОУ „Васил Левски” с. Бозвелийско
Мария Маринова и Пепа Великова – ОУ „Васил Левски” с. Бозвелийско
Кристиан Атанасов- ОбУ „Св.Св. Кирил и Методий” с. Блъсково

2 място

Даяна Тодорова и Христомира Боянова- ОУ „Христо Смирненски”
Полина Боева – СУ „Димитър Благоев”

3 място

Владимир Великов- ОбУ „Св.Св. Кирил и Методий” с. Блъсково

5- 7 КЛАС

1 място

Теодор Тунчев и Мартин Христов- ОУ „Иван Вазов”
Мелина Ризаева- ОУ „Иван Вазов”

2 място

Шабан Шабанов- ОУ „Иван Вазов”

3 място

Алисия Алексиева и Елиза Илкова- ОУ „Христо Смирненски”
Гергана Атанасова и Реглена Георгиева- ОУ „Христо Смирненски”

Източник: Фейсбук

Подобни новини

Вашият коментар