• Начало
  • България
    • България
    • От света
    • Технологии
  • Политика
    • Политика
    • Анализи
    • Позиция
    • Коментар
  • Варна
    • Провадия
    • Вълчи дол
    • Девня
    • Долни чифлик
    • Аврен
    • Бяла
    • Ветрино
    • Белослав
    • Дългопол
    • Суворово
    • Аксаково
  • ЛЮБОПИТНО
    • Връзки
    • Психология
    • Здраве
    • Пътешествeник
    • Хороскоп
  • ЗЕЛЕНИ ЗАЕДНО
  • Разследване
Проватон
  • декември 14th, 2025
  • Партньор на Силна Варна
Проватон

декември 14th, 2025
  • Начало
  • България
    • България
    • От света
    • Технологии
  • Политика
    • Политика
    • Анализи
    • Позиция
    • Коментар
  • Варна
    • Провадия
    • Вълчи дол
    • Девня
    • Долни чифлик
    • Аврен
    • Бяла
    • Ветрино
    • Белослав
    • Дългопол
    • Суворово
    • Аксаково
  • ЛЮБОПИТНО
    • Връзки
    • Психология
    • Здраве
    • Пътешествeник
    • Хороскоп
  • ЗЕЛЕНИ ЗАЕДНО
  • Разследване
  • Последвайте ни
    • Facebook
    • Youtube
„Ефекта ПРОВАТОН“ върху егото на Георги Котев
Home
Варна
Вълчи дол

„Ефекта ПРОВАТОН“ върху егото на Георги Котев

ноември 13th, 2024 Редакция "Проватон" Вълчи дол 0 коментара 1887

Facebook Twitter

Мъдро е да се учиш от собствените си грешки, независимо, че си си позволил да допускаш една и съща грешка десетократно! Именно благодарение на „ПРОВАТОН“, Председателят на Общински съвет Вълчи дол Георги Георгиев (Котев), след като изкара цял минал мандат като председател на Общински съвет и една година от новия мандат на същия пост, чааааак тогава научи по трудния начин, че е въведен институтът на самоотвода и има опция всеки да си направи такъв, когато счете, че има частен интерес !?!

Или пък…. може би на Котев прекалено му харесва да гласува в частен интерес на толкова много организации в управлението, на които участва или просто не е запознат с последствията, които го грозят, в случай че гласува в свой интерес.

Има и трети вариант – Котев напоследък толкова много се хвали на всеки срещнат, че има доверен човек, който го „оправя“ за пред КПКОНПИ, че вече е логично да мислим, че нарочно гласува за частния си интерес за да демонсртира пред вълчидолци – вие сте „простосмъртни“, а аз съм „богопомазан“ и мога да си правя каквото реша безнаказано!

В интерес на истината, Общински съвет Вълчи дол взема решение предимно по организационни въпроси и въпроси, свързани с организациите, в които самия председател участва. По пътя на логиката, ако не гласува решенията, благодарение на които би влязъл в конфликт на интереси, то Котев по-скоро трябва почти нищичко да не гласува, което напълно обезсмисля неговата роля.

И без това е най-безгласната буква в това управление.

Нито кмета, нито заместниците му, нито пък общинските съветници го броят за жив. Никой и от жителите на общината не се хваща на хлъзгавите му обещания и празни приказки, лишени от всякакво съдържание. Дори и бездомните кучета по центъра знаят, че каквото говори Котев, никога не е вярно и като каже „добър ден“ е напълно възможно вече да се е мръкнало.

И ето развръзката – на седемнадесетото редовно заседание на Общински съвет Вълчи дол, наааай-накрая г-н Георги Котев (до скоро гласуващ винаги на сесиите в свой частен интерес) реши, че е редно по т. 16 от дневния ред, гласуване на докладна записка относно учредяване на безвъзмездно право на ползване на народно читалище „Димитър Благоев 1907“, гр. Вълчи дол върху имот частна общинска собственост –

ДА СИ НАПРАВИ САМООТВОД!

ЕВРИКА! Направи сефтето на самоотводите, но чакай бе, Котев! Нали до сега уж те „оправяха“ от по-високо ниво? Защо започна да си правиш самоотводи при вземане на решения, за които до сега гласува смело „ЗА“, нищо, че си председател на читалищното настоятелство, например? Нали до сега уж не беше конфликт на интереси според теб и твоя височайш благодетел, който те „оправя“? Нима след мандат и половина най-накрая си научи урока – какво може и какво не може или се уплаши от предстоящите глоби, които те грозят и възможното ти отстраняване от длъжност, ако пак не те „оправят“?

Сега ли чак трябваше да ти светне лампата?

Или и ти като децата, докато не се опариш – не спираш да пипаш печката.

Късно е късноооо, вече и дори да не присъстваш на заседание, институциите работят по действията ти от предходните месеци по преписки, дебели колкото облагите, които си набавяш без свян и даже със самочувствие и гордост, че има кой да те „оправя“. Гледай да си „най-оправения“, че страшното идва.

Успокоително за загрижени читатели, той спря да гласува за частните си интереси, надявайки се на ново начало и къса памет на гражданите. Това е поредното доказателство за положителното действие на „Ефекта Проватон“.

Напълно възможно е до края на мандата да научим самозабравилите се общинари как се управлява законосъобразно.

„Жалкото“ за тях е само, че цял мандат няма да изкарат. Който разбрал – разбрал…

Източник: Само Истината

 

  • Tags
  • Вълчи дол
  • георги котев
  • егото му
  • ефекта проватон
Facebook Twitter
Следваща Харизанов: Единственият възможен вариант е кабинет на малцинството с изненадваща подкрепа в залата
Предишна БНБ: Увeличaвaнe нa ДДC нa 22-23%, ĸaтo не е изключена cтaвĸa oт 25%

Редакция "Проватон"

Подобни новини

Вълчи дол с нов туристически център: модерно пространство по проект за 60 000 лева Вълчи дол
ноември 14th, 2025

Вълчи дол с нов туристически център: модерно пространство по проект за 60 000 лева

Бъдеще заедно: Вълчи дол стартира проект за интеркултурно образование с плуване и спорт Вълчи дол
септември 25th, 2025

Бъдеще заедно: Вълчи дол стартира проект за интеркултурно образование с плуване и спорт

Котел и Вълчи дол са общините със средна събираемост на местните данъци над 90% – изпреварват всички големи градове Вълчи дол
септември 12th, 2025

Котел и Вълчи дол са общините със средна събираемост на местните данъци над 90% – изпреварват всички големи градове

Вашият коментар Отказ

Най-популярни последната седмица
“НЕ на омразата!” - членове и активисти на ДПС, в защита на демокрацията, сигурността и стабилността

“НЕ на омразата!” - членове и активисти на ДПС, в защита на демокрацията, сигурността и стабилността

773
"Не на омразата" и в Провадия! Десетки хиляди на протести в защита на правителството в цялата страна (снимки)

"Не на омразата" и в Провадия! Десетки хиляди на протести в защита на правителството в цялата страна (снимки)

2012
Дарин Йорданов ще е новият зам. директор на IОУ "Христо Смирненски" в Провадия

Дарин Йорданов ще е новият зам. директор на IОУ "Христо Смирненски" в Провадия

1599
Журналистът Ружа Райчева: След толкова намеци за проект на Радев той започва да губи

Журналистът Ружа Райчева: След толкова намеци за проект на Радев той започва да губи

3974
  • За нас
  • Контакти
  • За реклама
  • Нагоре
logo

Всеки един от Вас, скъпи читатели, може да стане част от света на ПРОВАТОН, като ни предостави информация, снимки и видеа, които Ви вълнуват. Гарантираме, че ще Ви бъде обърнато необходимото внимание.

©2018 Новини от Провадия и региона.
Powered by SmartHomeSys.eu Общи условия