ДГ „Снежанка“ гр. Провадия отпразнува ежегодния си фолклорен празник с чисто нова площадка по безопастност за движение по пътищата, art painting с любимите детски герои и много положителни емоции
С много любов, професионализъм и внимание беше създадена истинска празнична атмосфера, която докосна всички присъстващи.
Децата от всички групи и градини се представиха прекрасно – с усмивки, старание и много емоция.
А ето и част от поздравленията в социалните мрежи:
Поздравления за г-жа Канева за отличната организация и вдъхновяващото ръководство, както и на учителките – за търпението, отдадеността и труда, вложени във всяко дете.
Благодарим Ви, че създавате толкова топла, вдъхновяваща и ценна среда за нашите деца. — в компанията на Детска Градина Снежанка
Нямам думи за всеотдайността на учителите. Благодарна съм за грижите и усилията, доста мислих къде да запиша децата си и се радвам че попаднах точно тук при тях. Невероятни хора с големи сърца. Градина, директор, учители и родители – прекрасни хора.
Искрено благодарим на водещата на фолклорния празник за прекрасното представяне,топлото отношение и чудесната атмосфера която създаде.
С усмивка, настроение и професионализъм направи празника още по – вълнуващ и запомнящ се.
Благодарим от сърце !

БГ

А ето и снимка как изглеждаше дворното пространство преди:





Вашият коментар