Енергийният бос Богомил Манчев май е закъсал жестоко с парите. Оказа се, че ЧСИ продава сграда на бизнес флагмана му „Риск Инженеринг“ в софийския кв. „Бъкстон“ за над 33 милиона евро, които очевидно ще отидат за погасяване на негон дълг.

Ето един коментар, описващ ситуацията:
Унищожиха сградата на съда (пансион от преди 9-ти), за да трупнат този аквариум, наскоро събориха и живописната сграда на Института по керамика…. Някакви селяци рушат всичко, за да перат пари, я кварталът става неразпознаваем!




Вашият коментар